Kompleksowa usługa

Wiemy jak ważną decyzją jest dla ciebie budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu. Wybierając markę DQM możesz być pewny, że budujesz z profesjonalistami, którzy są na rynku od wielu lat i oddali do użytku ponad kilkaset domów.

Projekt gratis

Projekt gratis

Nowoczesne podejście do projektowania oraz designerska pasja zaowocowały stworzeniem niepowtarzalnych i wyjątkowych ponad 80 projektów domów DQM. Własne biuro architektoniczne, dbałość o detale oraz połącznie funkcjonalności z estetyką sprawiają, iż projekty DQM wyróżniają się doskonałym designem.
Swoim Klientom dajemy możliwość realizacji także projektów całkowicie indywidualnych bądź adaptacji już gotowych do ich potrzeb. Nie obciążamy Cię kosztem projektu, budując z nami projekt zawsze otrzymujesz gratis.


 

Formalności

Formalności

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności okołobudowlanych związanych z dokumentacją projektową oraz uzyskaniem decyzji urzędowych nieodzownych przy budowie domu.

Stała cena

Stała cena

Gwarantując Ci stałą, niezmienną cenę przez cały okres trwania umowy, umożliwiamy także regulację płatności transzami dopiero po zakończeniu kolejnych etapów inwestycji.

Budowa domu

Budowa domu

Decydując się na współpracę z DQM oddajesz w ręce profesjonalistów cały proces budowy domu. Zapewniamy Cię, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.

Gwarancja

Gwarancja

Po zakończeniu budowy udzielamy Ci 20-letniej gwarancji na konstrukcję budynku, a także gwarancję na wszystkie prace wykonane w ramach umowy. Wszystkie domy zbudowane przez nas objęte są pełną obsługą serwisową, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu.